Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

90 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Branca: “I pranoj kritikat. Objektivat e merkatos…

Branca: “I pranoj kritikat. Objektivat e merkatos…
Xhorxh Gellci

Ne dalje nga zyrat e Interit ka folur Marco Branca. Gazetaret e kane pyetur nese jane nxjerre emrat e pare te merkatos me Mazzarrin per Interin qe po lind: “Mendoj se eshte akoma shpejt. Keshtu qe, asgje deri tani: duhet pak durim.”

Jepet emri i Zuniges, dhe duket sikur po kerkohen lojtare krahu: eshte bere permbledhja se cfare do te kerkoni ne merkato? “Akoma jo, do e bejme pas pak, jemi ne fazat fillestare. Duhet edhe pak durim.”

Pyetjes nese i kane dhene bezdi disa kritika nga shtypi, Branca i eshte pergjigjur: “Jo, i pranojme gjithmone kritikat.”

Me cfare objektivi po lind Interi i ri? “Eshte themelore te kthehemi edhe njehere kompetitive” – ka mbyllur Branca.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags