Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

branca

Branca: “Me mua 15 tituj dhe Cambiasso goditja e pare. Gasperini? Faji yne, ja pse. De Vrij? Ju them qe…”

17/05/2018, 23:31 |

I intervistuar nga Radio Olympia, ish-drejtori teknik i Interit, Marco Branca ka folur per ndeshjen Lazio-Inter por jo vetem. 

“Ne kete moment nuk eshte se po bej dicka te vecante, por ndihmoj ata qe kerkojne ndihmen time. Nje pune konsulence”.

Read More

Gazzetta – Inter, Moratti po shtyn per nje rikthim te Brances. Suning nuk duket…

28/03/2018, 10:10 |

Raporti ndermjet Suning dhe Sabatinit ka mbaruar perfundimisht.

Shoqeria kineze ka bere nje revolucion te heshtur dhe deshiron qe te drejtoje klubin ne baze te direktivave te presidentit Xi Jinping.

Nuk mund te lejohen me shpenzime te cmendura, por vetem … Read More

Sabatini, ja kerkesa qe i ka bere Zhang perpara doreheqjes. Rikthehet Marco Branca?

27/03/2018, 16:31 |

Vetem pak minuta me pare eshte perfolur per nje doreheqje te mundshme te Walter Sabatinit si koordinator teknik i Suning Sports.

Pas Gazzetta dello Sport, per kete gje ka folur pak me pare edhe Corriere della Sera.

Ja cfare shkruan … Read More

Branca: “Periudha pas Tripletes? U menaxhua cdo gje shume mire. Ai Inter…”

06/03/2018, 21:57 |

Ish-drejtuesi sportiv i Interit eshte rikthyer te flase per kohen kur ishte ne klubin zikalter.

I intervistuar nga mikrofonat e Sky Sport, Marco Branca ka folur perseri per Interin dhe ka komentuar edhe vitet e tij te fundit ne drejtimin … Read More

Juan, Ruset perpara Romes. Atletico kerkon me ngulm Icardin? Nderkohe ne Madrid shkon Branca…

10/06/2016, 9:12 |

Jo pak te reja nga merkato e natyrisht te lidhura me Interin vijne kete mengjes nga rreshtat e Corriere dello Sport.

Mbi te gjitha, eshte Juan Jesus qe i pelqen shume Romes dhe jo vetem: mbi … Read More

Branca: “Icardi mund te fitoje kepucen e arte ne Itali. Eshte nje bomber i madh dhe Mancio…”

11/02/2015, 23:46 |

Ish drejtuesi i Interit, Marco Branca, e ne te njejten kohe ish sulmues i Interit, beson shume tek Mauro Icardi.

Marco Branca, mendon se Icardi i ka te gjitha letrat ne rregull per tu bere kepuca … Read More

Moratti: “Branca? Nuk ishte dicka e papritur. Me vjen keq sepse…”

10/02/2014, 18:47 |

Massimo Moratti ka komentuar sot largimin e Marco Branca nga Interi: “Jane gjera qe tashme nuk varen shume nga une, me vjen keq per Brancen, pas dhjete viteve ne te cilat ai ka punuar shume. I kam ndare … Read More

Sky – Top dhe Flop te eres Braca: Keto jane Flop-et. Nga Quaresma tek… (Foto)

07/02/2014, 21:53 |

Mungon zyrtarizimi, mungon siguria absolute, por tashme te gjithe jane te sigurte: Marco Branca do te largohet nga Interi ne vere, ose ndoshta me shpejt.

Aventura e tij si drejtues Interist ka ardhur me te vertete … Read More

Gazzetta: Branca ka marre letren e pushimit nga puna. Kontrata…

06/02/2014, 11:03 |

Prapaskene interesante e zbuluar nga Gazzetta dello Sport ne numrin e sotem. Sipas saj, ai qe mund te quhet ish-drejtori teknik zikalter, Marco Branca, ka marre letren ku i komunikohet fundi i raportit te tij me Interin. Tani, … Read More

SKY, Gazzetta: Branca, perfundon aventura me Interin. Te gjithe ne gjykim.

05/02/2014, 11:02 |

Marco Branca nuk ben me pjese ne projektin Inter. Kete thote Sky Sport, sipas te cilit, drejtori i zones teknike zikalter po trajton zgjidhjen e kontrates me shoqerine.

Vendi i Branca nuk do te merret nga … Read More

Thohir e nxjerr jashte Branca dhe vlereson Walter Mazzarrin. Kthehen zerat per Leonardo-De Boer.

04/02/2014, 12:42 |

“Do te pritet deri ne fund te majit, me pas do te behet llogaritjet. Nervozizmi i Walter Mazzarrit, te djelen ne mbremje ne Juventus Stadium, nuk ka te beje vetem me gabimet e skuadres se tij qe ka … Read More

Corriere – Branca, do te jete largim: do te qendroje vetem Ausilio

03/02/2014, 12:33 |

Sipas asaj qe shkruan e perditshmja Corriere dello Sport, meqe mbaroi merkato dimerore tashme eshte e pashmangshme largimi i drejtorit te fushes teknike Marco Branca“Deri ne fund te kampionatit – lexohet – sektori teknik do te menaxhohet vetem … Read More

SKY – Nani pelqen Interin, por nuk ben asgje kunder United. Nderkohe Branca…

30/01/2014, 20:30 |

Jo vetem Hernanes qe eshte pezull nje dite para mbylljes te merkatos. Interesi i zikalterve eshte i forte edhe per Luis Nani. Lojtari ka folur sot me teknikun e United, Moyes, dhe i takon atij te jape nje … Read More

Panorama – Branca: Mirupafshim Inter. Drejtuesi i ri teknik do te jete…

28/01/2014, 15:27 |

Nuk ndalen zerat qe shohin Marco Brancen te larguarin e pare ne nivel drejtues tek Interi. Kete lajm e sjell Panorama, qe nenvizon se Erick Thohir po kerkon pikerisht ne kete vend dike qe te zevendesoje Brancen ne … Read More