Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,943 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cancelo: “Do te jap gjithcka per kete fanelle, dua te fitoj ketu. Interi…”

Cancelo: “Do te jap gjithcka per kete fanelle, dua te fitoj ketu. Interi…”
Bujar Berishaj

Joao Cancelo tashme eshte lojtari me i ri i Interit. Mbrojtesi portugez ka folur per mikrofonat e Inter Channel duke thene:

Cfare do te thote Interi per ty?
“Paraqet nje hap para per karrieren time, behet fjale per nje klub historik dhe shpresoj te rritem ketu si lojtar dhe te ndihmoj projektin zikalter. Shpresoj te fitoj nje titull kete vit”.

Cfare pret nga Serie A?
“Shpresoj te ambientohem sa me shpejt dhe te luftojme per skudeton”

Menyra se si luan?
“Jam nje lojtar qe i pelqen t’i ndihmoj shoket dhe do te jap gjithcka per Interin”.

Nje mesazh per tifozet?
“Arrij me bindjen qe mund te bej mire dhe jam gati te jap maksimumin me kete fanelle”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.