Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,537 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere dello Sport – Dalbert dhe Cancelo per te ndryshuar historine ne mbrojtje

Corriere dello Sport – Dalbert dhe Cancelo per te ndryshuar historine ne mbrojtje
Bujar Berishaj

Inter provon perseri. Nga koha e Tripletes e deri tani, nga Appiano Gentile kane kaluar shume mbrojtes krahu qe kane deshtuar. Tani i perket Dalbert dhe Cancelo per te provuar te ndryshojne historine, sic nenvizon Corriere dello Sport:

“Tani qe transferimini Cancelo eshte zyrtarizuar, gjithcka duket ne rregull me krahet e mbrojtjes. Nga koha e Tripletes e deri tani Interi ka blere 14 mbrojtes krahu, 7 ne te djathte dhe 7 ne te majte, me disa prej tyre te afte per te mbuluar dy krahet. Nje kerkim pa paqe dhe deri tani me pak rezultate, duke pare qe eshte dashur te afrohet nje dyshe tjeter. Shpresa eshte se kjo dyshe eshte e duhura me lojtaret qe duhet te tregojne se vlejne parate e shpenzuara”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.