Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

527 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Candreva, neser agjenti do te takohet me Lazion per te paraqitur oferten zikalter.

Sky – Candreva, neser agjenti do te takohet me Lazion per te paraqitur oferten zikalter.
Bujar Berishaj

Behet e gjalle tratativa Candreva-Inter.

Federico Pastorello sot eshte takuar me njerezit e merkatos zikalter ne zyrat e Interit. Eshte folur edhe per Zabaletan por sidomos per Candrevan. Lojtari deshiron te largohet nga kryeqyteti per t’u ngjyrosur zikalter. Inter e deshiron, por te negociosh me Lazion nuk eshte e lehte.

Per kete Pastorello eshte duke bere ndermjetesuesin mes klubeve dhe neser do te takohet me Lazion per t’i paraqitur oferten e Interit, duke kerkuar te afroj dy klubet dhe te mbyll marreveshjen. Vazhdojne punimet per te veshur Candreven zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.