Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,051 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Castellini per FcIN: “Julio Cesar-Inter, ja si shkoi. Bardi mund ta zevendesoje Handanovic, jam i sigurt”

Castellini per FcIN: “Julio Cesar-Inter, ja si shkoi. Bardi mund ta zevendesoje Handanovic, jam i sigurt”
Andi Prifti

Luciano Castellini, ish-portieri i Napolit dhe Torinos dhe bashkepunetor me Interin, ka folur per FcInterNews.it per Francesco Bardi dhe te ardhmen e tij: “Bardin e njoh mire. E kam pare tek Primavera, ne Gjermani dhe Angli do te ishte me siguri titullar. Por Interi e ka nje portier te madh.”

A eshte gati per te zevendesuar Handanovic?

Te gjithe do te ishin gati, duhet thjesht te vihen ne prove dhe te kene kuraje. Handanovic eshte nje portier i konfirmuar.

Interi e largoi shpejt Julio Cesar?

Une besoj se Interi nuk e trajtoi keq. Jane gjera qe ndodhin kur behen disa zgjedhje. Julio Cesar e falenderoi Interin kur iku dhe kjo tregon qe kane pasur nje raport te ndershem.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.