Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

800 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Cambiasso, per te kemi oferta te ndryshme nga klubet spanjolle

Sky – Cambiasso, per te kemi oferta te ndryshme nga klubet spanjolle
Ardi Deda

Esteban Cambiasso pret oferta per te ardhmen, oferta qe kane mberritur vecanerisht nga Spanja sipas asaj qe raporton Sky. Mesfushori argjentinas eshte larguar nga Inter kete vit me parameter zero, sepse zikaltrit kane vendosur te mos i rinovojne kontraten. Mesfushori pelqehet nga Atletico, Valencia dhe Villareal.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.