Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

280 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cds- Inter, ja dy goditje: Nainggolan dhe Basta

Cds- Inter, ja dy goditje: Nainggolan dhe Basta
Ardis
  • On 08/06/2013, 20:17

Dy lojtare shume prane kalimit tek Interi. Keshtu e mendon Corriere dello Sport, ku ne faqe te pare lexohet titulli: “Inter, gati dy goditje: Nainggolan dhe Basta”. Keshtu zi-kalterit jane duke levizur ne merkato per te dhuruar perforcime trajnerit te ri Mazzarri.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.