Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

673 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Agjenti i Nainggolan është ende duke pritur një tjeter ofert për klientin e tij

Sky – Agjenti i Nainggolan është ende duke pritur një tjeter ofert për klientin e tij
Arbios Kryeziu

Përpjekjet e Interit për transferimin e Nainggolan sot filluan me një seriozitet shume më të madh. Branca takoi presidentin e Cagliarit, Massimo Cellino për të biseduar më shumë rreth transferimit të Raxhia Nainggolan.

Por sipas Sky Sport 24, agjenti i lotarit Alessandro Beltrami, ka mbërritur më vone në hotelin Hilton në Milano dhe ka sugjeruar që të dy palet të presin edhe pak sepse ai është ende duke pritur një telefonatë nga drejtori sportiv i Romës, Walter Sabatini. Pra nese Interi e dëshiron Nainggolan së pari duhet të perballet me oferten e Romës dhe pastaj me kushtet e Cagliarit dhe të Nainggolan.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.