Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 18, 2022

Scroll to top

Top

2,917 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Nga Berardi tek Cataldi: Te gjith objektivet Italian…

CdS – Nga Berardi tek Cataldi: Te gjith objektivet Italian…
  • On 03/09/2016, 12:26

Inter vazhdon te studioj strategjine per te ardhmen. Corriere dello Sport ka treguar emrat qe do jene objektiv i Inter ne merkato: “Gjithcka do rifilloje per Berardi e Bernardeschi te cilet u bllokuan nga Juventus dhe Fiorentina. Por duhet patur vemendja edhe tek te rinjte premtues, psh Caprari i cili eshte nje lojtar i Inter dhe eshte len tek Pescara kete sezon. Ne kete skuader ndiqet edhe Verre e Venturini (mbrojtes krahu 19 vjecar). Ne lup eshte edhe laziali Cataldi, dhe Morosini i Brescia per te cilin nuk u gjet marveshja, por kontaktet vazhdojne”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.