Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 6, 2020

Scroll to top

Top

588 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cericola (RadioRadio): “Rroga e Hernanesit tek Interi do te jete…”

Cericola (RadioRadio): “Rroga e Hernanesit tek Interi do te jete…”
Inter Club Staff

Dalin shifrat e para per sa i perket kontrates se Brazilianit Hernanes me Interin.

Sipas Paolo Cericola, i derguari i Radio Radio per tu informuar per ceshtjet e Laziosl, Hernanes tek Interi do te perfitoje 3,3 milion euro neto. Pa shtesa dhe pa bonuse. Jane thjesht 3,3 milion te pastra. Natyrisht ketu nuk bejne pjese premiot e ekipit qe jane dicka tjeter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.