Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

654 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CIES – Inter, cfare goditje: De Vrij nder lojtaret me te mire me parameter 0 ne qarkullim

CIES –  Inter, cfare goditje: De  Vrij nder lojtaret me te mire me parameter 0 ne qarkullim
Inter Club Staff

Observatori futbollistik CIES ka perpiluar nje liste me lojtaret me te mire ne qarkullim me parameter 0. 

Ne kete liste, kryeson portieri i Napolit, Pepe Reina, i cili eshte ne vendin e pare nga lojtaret qe do te lirohen me parameter 0 dhe qe jane ne skadence kontrate ne pese kampionatet me te forta ne Europe.

Related image

Ky klasifikim eshte ndertuar fale nje algoritmi ku eshte llogaritur okazioni me i mire per klubet dhe historiku i lojtareve.

Pas shpines se portierit te Napolit i cili do te transferohet tek Milani sezonin e ardhshem, gjendet menjehere nje portier tjeter po spanjoll, ose me sakte, Vincente Guaita.

Ai eshte ne  te njejtin pozicion si Gianluigi Buffon, dhe me pas vjen Arjen Robben.

Ne kete liste me 50 lojtare, eshte edhe Emre Can (Liverpool), Jack Wilshere (Arsenal), Leon Goretzka dhe Max Meyer (Schalke 04), Sanjin Prcić (Stade Rennais).

Ne kete  liste  eshte edhe Stefan de Vrij, mbrojtesi  hollandez qe sot  luan per Lazion por qe me cdo mundesi, pritet te transferohet ne Milano pikerisht tek Interi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.