Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

406 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Interi perhere fitues ndaj Juventusit ne shtator.

Corriere – Interi perhere fitues ndaj Juventusit ne shtator.
Ardis
  • On 14/09/2013, 10:58

Sfida Inter-Juventus nuk ishte luajtur ndonjehere kaq shpejt ne historine e Serie A. Dy precedente, ne fakt, te luajtura ne muajin shtator, te dyja te luajtura ne javen e 17 dhe ne favor te Interit: ne sezonin 1938/39 perfundon 4-0, dhe ne sezonin 1989/90 perfundon 2-1.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.