Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 26, 2020

Scroll to top

Top

224 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Curva Nord gezon: «Fitorja e te gjithe interistave».

Curva Nord gezon: «Fitorja e te gjithe interistave».
Inter Club Staff

Ne nje komunikate ne sitin e tyre diten e djeshme, Curva Nord ka publikuar nje shkrim falenderues dhe plot ndjenje : «Duam te falenderoje personat e shumte qe kane derguar mijera mesazhe falenderimi, te gjithe Inter Club-et, te gjithe “thjesht” tifoze dhe te gjithe ata qe kane shprehur afersine e tyre (edhe nga jashte shtetit) duke mos pasur mundesine qe te jene ne Milano me ne per arsye madhore. Mbeshtetja juaj e madhe na jep force per te vazhduar ne te tjera iniciativa… Fitorja e djeshme nuk eshte e Curva Nord por e INTERISTEVE. E atyre qe kalojne lojtaret por qe jane gjithmone aty, atyre qe per Vucinic dhe/ose Guarin relativisht interesohen, atyre qe nuk jane as teknik dhe as trajnere, atyre qe nuk jane as presidente dhe as dirigjente dhe mbase nuk kane as parate per te ardhur ne fund te muajit… Por ata qe per Interin tone provojne nje dashuri te brendshme te veshtire per tu shpjeguar. Ne jemi Interi! Forca Inter! Perpara te gjithe!»

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.