Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,763 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Taarabt, Inter nuk eshte i bindur sepse…”

Di Marzio: “Taarabt, Inter nuk eshte i bindur sepse…”
Bujar Berishaj

Adel Taarabt drejt Interit?

Zerat per nje tratative mes QPR dhe Inter per fantazistin maroken, ish-lojtar i Milan, kane marr dhene sot kur vet lojtari, pasi ka pranuar kontaktet me klubin e Thohir per mikrofonat e TMW, ka folur qarte per “lojtar te Inter qe pelqehen nga QPR”.

Gianluca Di Marzio provon te shpjegoj situaten dhe perserite qe Inter nuk eshte i bindur nga propozimi i QPR, qe ka propozuar shkembimin M’Vila-Taarabt.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.