Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,005 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – M’Vila u nevrikos shume ne momentin e zevendesimit. Motivi? Nuk e kishte me Mancinin…

Sky – M’Vila u nevrikos shume ne momentin e zevendesimit. Motivi? Nuk e kishte me Mancinin…
Inter Club Staff

Yann M’Vila doli shume i nevrikosur nga fusha ne momentin kur u zevendesua nga Kovacic.

Motivi u shpjegua nga i derguari i Sky afer pankinave. Sipas tij “Francezi ka ndjere perseri dhimbje ne gjurin e tij dhe pasi u ul ne pankine mjeket i jane afruar dhe ka mare trajtimin e castit ku i eshte fashuar komplet gjuri i operuar.”

M’Vila mesa duket deshiron qe te rikthehet me cdo kusht ne formen e tij me te mire. Ai nga nervat pas ndeshjes i ra me grusht pankines se xhamit shume fort ku per nje moment u duk se u thye. Por sic e thame edhe me larte asnje problem me Mancinin apo stafin teknik, vetem inat me gjurin e tij…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.