Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 29, 2022

Scroll to top

Top

250 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Drejt Firenzes: E ndaluar te gabohet. Nese te gjithe do ishin si Samuel…

Drejt Firenzes: E ndaluar te gabohet. Nese te gjithe do ishin si Samuel…
Xhorxh Gellci

Tani per Interin eshte i detyrueshem nje sinjal konfirmimimi dhe ky duhet te vije patjeter nga transferta e Firenzes.

Nese ndeshja kunder Fiorentines do te shkoje keq, edhe goli i Samuel te diel do te ishte i pavlefshem. Prandaj duhet patjeter te konfirmohen sinjalet e zbehta te rikthimit dhe te evitohet humbja e gjashte rradhazi ne transferte.

Nje sinjal te rendesishem e ka dhene njeri nga lojtaret e fundit te mbetur te Tripletes, qe me grinten dhe deshiren e tij ka bere edhe nje here diferencen. Pavaresisht kontrates te tij ne skadence, dhe qe veshtire se do rinovohet, Samuel ka treguar nje lidhje me fanellen shume te rralle, dhe kjo eshte dukur edhe ne menyra e festimit. Tani u takon lojtareve me te rinj te ndjekin gjurmet e ketij profesionisti ekzemplar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags