Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,874 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Dybala zbulon gjithcka: “Une i tradhetuar nga Inter? Aspak. Gjerat kane ndryshuar kur…”

Dybala zbulon gjithcka: “Une i tradhetuar nga Inter? Aspak. Gjerat kane ndryshuar kur…”
Inter Club Staff

Duke folur diten e sotme ne konferencen per shtyp ku eshte prezantuar te Roma, Paulo Dybala eshte ndalur pak edhe te Inter.

Ai ka folur keshtu per mungesen e transferimit tek Inter dhe ka treguar se nuk eshte ndjere aspak i tradhetuar nga ziklaterit.

“I tradhetuar nga Inter? Jo, aspak. Qe kur ka mbaruar kontrata ime me Juventusin, agjentet e mi kane folur me shume skuadra”.

“Ju keni folur shume per disa skuadra, por une kam nje raport teper te mire me Marotten prej shume kohesh”.

“Por aspak, nuk jam ndjere i tradhetuar nga Inter apo nga Marotta. Shume skuadra jane afruar, por ne nje pike ka ardhur Tiago Pinto ne Torino dhe gjerat ndryshuan”.

“Me Juventusin? Drejtori Arrivabene ka qene shime i qarte ne deklaratat e tij, kishim nje marreveshje per tu firmosur ne teptr por me pas me kane thene se duhet te ndryshohej.”

“E pastaj ne Mars me kane thene se nuk beja pjese te projekti i se ardhmes. Nuk ka qene nje problem ekonomik per mua”.

“Klubi ka vendosur te marre nje vendim tjeter. Gjithcka shkoi keshtu, nuk ka qene nje problem per mua sepse ka qene nje zgjedhje e tyre”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.