Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

582 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ranocchia deri me 2018 dhe merr shiritin e kapitenit

Ranocchia deri me 2018 dhe merr shiritin e kapitenit
Adonis Rexha

Gazzetta dello Sport kete mengjes na lajmeron rreth te rejave per rinovimin e kontrates se Andrea Ranocchias. Pas kthimit te tij nga pushimet, ai do te jete ne Pinzolo nga 10 Korriku. Me kete ai do te rinovoje kontraten deri ne vitin 2018 e cila skadon ne fund te sezonit 2015 dhe po ashtu ai eshte pretendenti kryesor per te marre shiritin e kapitenit te zikalterve.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.