Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,083 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

E FUNDIT NGA GAZZETTA – “Inter, ky eshte lajmi qe po qarkullon tani per Skriniar: nga ora ne ore pritet nje…”

E FUNDIT NGA GAZZETTA – “Inter, ky eshte lajmi qe po qarkullon tani per Skriniar: nga ora ne ore pritet nje…”
Inter Club Staff

Situata e Milan Skriniar ka zene nje hapsire te rendesishme te La Gazzetta dello Sport ne diten e sotme gjithashtu.

Ata jane ndalur perseri te situata e sllovakut, duke treguar edhe njehere linjen e rendesishme Milano-Paris per lojtarin.

“Inter dhe Paris Saint Germanin ne kete moment jane rikthyer te flasin perseri per lojtarin dhe nje oferte e re eshte shume prane”.

“Lajmi qe po qarkullon ne keto caste eshte se PSG do te beje nje oferte te re per sllovakun nga ora ne ore. Po pritet kjo gje”.

“Sa? Mendohet se me 70 milione euro ata do mund te zhbllokojne kete marreveshje, por dicka e tille deri me sot nuk ka ndodhur”.

“Hera e fundit qe PSG eshte degjuar ka pasur nje oferte 60 milione plus kartonin e Draxler por Inter ka thene qarte se deshiron vetem para, asnje lojtar”.

“Te pakten 70 milione per te hapur nje diskutim dhe me pas, per te diskutuar edhe ndonje bonus te mundshem”.

“Drejtori sportiv i PSG, Campos, eshte nje ndjekes shume i madh i Skriniar dhe ai mendon se me sllovakun do te sistemoje mbrojtjen. Por Inter mendon se ne nje bote kur Scamacca kushton 50 milione, Skriniar nuk mund te kushtoje vetem 10 milione euro”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.