Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,043 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

E FUNDIT NGA SKY – “Skriniar, PSG ka bere oferten me te fundit per Interin ne keto minuta: kane ofruar…”

E FUNDIT NGA SKY – “Skriniar, PSG ka bere oferten me te fundit per Interin ne keto minuta: kane ofruar…”
Inter Club Staff

Milan Skriniar me sa duket po afrohet akoma edhe me shume me Paris Saint-Germain ne keto caste.

Sipas asaj qe thote Sky Sports ne keto caste, tratativa ndermjet Paris Saint Germain dhe Interit vazhdon te ece perpara me shpejtesi.

Kjo gje eshte konfirmuar edhe pse jo drejteperdrejte nga fjalet e Beppe Marotta sot ne mengjes ne intervisten e tij per nje radio lokale ne Milano.

Ai ka konfirmuar shume qarte se ideja qe ka Inter ne kete moment eshte te mos preke mesfushoret dhe sulmuesit, por pikerisht mbrojtesit.

“Ne kete moment qe po flasim, PSG ka bere oferten me te fundit per Milan Skriniar qe ka mberritur edhe tek Inter.”

“Keshtu, ekipi i sheikeve ka shkuar deri ne 65 milione euro me oferten e fundit, por perseri eshte larg kerkeses se Interit.”

“Inter vazhdon te kerkoje 80 milione euro dhe deri me tani ka qendruar e palevizur ne qendrimin e saj ne kete tratative.”

“Por nese PSG ka arritur deri ne kete shifer, atehere kjo gje mund te thote se ata mund te jene edhe afer lojtarit dhe nuk eshte se jane shume larg shifres qe Inter kerkon. Palet jane shume me afer.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.