Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

592 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

E FUNDIT NGA SKY SPORT – Lajme te rendesishme per Gosens: “Ja cfare po ndodh: arrihet marreveshja direkt me…”

E FUNDIT NGA SKY SPORT – Lajme te rendesishme per Gosens: “Ja cfare po ndodh: arrihet marreveshja direkt me…”
Inter Club Staff

Lajme te rendesishme vine nga Atalanta dhe Robin Gosens ne keto ore. Lojtari me sa duket ne cdo moment qe po kalon po afrohet gjithmone e me shume me Interin.

Per kete gje ka folur pak me pare Sky Sport Italia, e cila ka treguar edhe detajet e fundit te ketij operacioni te mundshem te zikalterve.

Ja cfare shkruajne ata: “Robin Gosens i ka thene po Interit. Ai ka braktisur totalisht cdo ide per te shkuar te Newcastle.”

“Lojtari i krahut gjerman eshte i joshur nga oferta e Interit por mbi te gjitha eshte i joshur per faktin se do te luftoje per Scudetton.”

“Ai do te vije ne Milano per te qene pasardhesi i Ivan Perisic. Nderkohe, oferta qe ka bindur Gosens eshte 2,6 milione euro ne sezon plus bonse duke kaluar edhe 3 milione eurot keshtu ne baze te arritjeve.”

“Dakordesia e Gosens ka qene totale, dhe lojtari eshte shume i lumtur qe te pranoje Interin. Nderkohe, pas pak do te kete kontakte te tjera edhe me Atalanten.”

“Inter po insiston me lojtarin per ta marre qe tani. Nje dakordesi totale edhe me skuadren nga Bergamo nuk eshte aspak e pamundur dhe duket se brenda pak oresh mund te mbyllet gjithcka.”

“Inzaghi mund te marre me shume mundesi nje nga goditjet me rendesishme te merkatos se dimrit per pjesen e mbetur te sezonit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.