Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

652 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta konfirmon: “Inter ka zgjedhur edhe goditjen ne sulm: ai eshte i preferuari i Inzaghit.”

Gazzetta konfirmon: “Inter ka zgjedhur edhe goditjen ne sulm: ai eshte i preferuari i Inzaghit.”
Inter Club Staff

Ne kete moment duket se prioriteti i Interit eshte ne krahun e majte, por zikalterit do te marrin edhe nje sulmues.

Kete gje e konfirmon La Gazzetta dello Sport, e cila tregon se Interi nuk deshiron te gjendet e papergatitur ne kete repart.

Gjithmone sipas lajmeve te fundit, nje sulmues eshte nje kerkese direkte e Simone Inzaghit, qe i ka idete e qarta.

Sipas te perditshmes italiane, kjo goditje do te ndodhe ne Serie A, sepse Inzaghi deshiron dike qe e njeh mire Serie A.

“Behet fjale per Felipe Caicedo. Inter duket se e ka zgjedhur goditjen e saj ne sulm dhe te ai ka dore edhe Inzaghi.”

“Kjo sepse ka qene tekniku qe ka bere emrin e tij sepse lojtarin e njeh shume mire dhe deshiron ta afroje ne skuader.”

“Lojtari nderkohe ka marre nje propozim per gjashte muaj, me paktin qe te ule kerkesat per rroge qe ka pasur ne fillim.”

“Nderkohe, me Genoan po diskutohet per operacionin. Nuk po mendohet per zgjidhjen e kontrates sepse Caicedo ka nje kontrate tre vjecare. Huazimi opsioni me i mundshem.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.