Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

885 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Emer i ri per mesfushen zikalter, tratativa…

Emer i ri per mesfushen zikalter, tratativa…
Donald Elmazi

Me fillimin e nje procesi teresor te rikonstrukturimit te Interit, tani kerkohet per tu formuar nje skuader e nje niveli te larte per sezonin e ardhshem. Jane te ndryshem emrat qe lidhen me bluzen zikalter ne muajt e fundit. Dy prej te cileve jane afruar ne merkaton e janarit, po flasim per Hernanes dhe D’Ambrosion. Nje nga emrat qe intereson per merkaton verore eshte ai i mesfushorit Gabi, dje ne mbremje protagonist i fitores se Atletico Madrid ne San Siro. Lojtari ka mohur cdo ze per kalimin e mundshem te tij tek Inter qe per momentin duket e veshtire.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.