Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 12, 2021

Scroll to top

Top

724 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Guarin enderron kthimin te Interi! Flet agjenti i tij: “Do te thoshte menjehere po! Rroga e tij…”

Guarin enderron kthimin te Interi! Flet agjenti i tij: “Do te thoshte menjehere po! Rroga e tij…”
Bujar Berishaj

Fredy Guarin vazhdon te enderroj nje rikthim te Interi.

Kete e konfirmon agjenti i tij Marcelo Ferreyra, i intervistuar nga PassioneInter qe ka folur per klientin e tij i cili do te ishte i gatshem qe te rikthehej si zikalter.

“Ka rinovuar per dy vite tjera me Shanghai Shenhua por nuk e di se si do te shkojne gjerat. Te shohim se cfare do te thote dhe do te bej Interi”, e ka nisur agjenti i kolumbianit.

Marcelo Ferreyra pastaj ka treguar se si Guarin do te pranonte menjehere nje transferi te Interi: “Fredy ne keto vite ne Kine ka qene shume mire si fizikisht ashtu edhe psikologjikisht. Eshte akoma shume i motivuar dhe para nje thirrje te Interit do te ishte gjithmone i gatshem”.

Ne fund, i pyetur se nese Guarin do te ishte i gatshem qe te reduktonte edhe rrogen e tij, agjenti eshte pergjigjur:

“Rroga e tij nuk eshte nje problem. Per Interin do te ishte i gatshem qe te reduktonte rrogen e tij”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.