Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,558 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Empoli-Inter, te grumbulluarit: Jashte M’Vila dhe Osvaldo. Mungon edhe Puscas…

Empoli-Inter, te grumbulluarit: Jashte M’Vila dhe Osvaldo. Mungon edhe Puscas…
Inter Club Staff

Tre portiere, tete mbrojtes, shtate mesfushore dhe pese sulmues per sfiden e Interit ne “Castellani” kunder Empolit. Keta jane te grumbulluarit nga Roberto Mancini per ndeshjen e neserme qe do te luhet ne oren 18:00:

Portiere: 1 Handanovic, 30 Carrizo, 46 Berni;

Mbrojtes: 6 Andreolli, 14 Campagnaro, 15 Vidic, 22 Dodò, 23 Ranocchia, 25 Mbaye, 33 D’Ambrosio, 54 Donkor;

Mesfushore: 10 Kovacic, 13 Guarin, 17 Kuzmanovic, 18 Medel, 20 Obi, 44 Krhin, 88 Hernanes;

Sulmues: 8 Palacio, 9 Icardi, 11 Podolski, 91 Shaqiri, 97 Bonazzoli.

Ne liste mungon Osvaldo, M’Vila si edhe Puscas.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.