Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

lista e te grumbulluarve

Inter-Sassuolo, ja 21 te grumbulluarit e Spallettit: kthehet Vecino

11/05/2018, 19:53 |

Eshte koha per Inter-Sassuolo.

Sot Spalletti dhe cunat kane kryer stervitjen e fundit para ndeshjes se neserme dhe 21 jane lojtaret e grumbulluar nga misteri zikalter.

Ashtu sic edhe pritej ne liste eshte edhe emri i Matias Vecino qe … Read More

Udinese-Inter, Spalletti grumbullon 19 lojtare: ne dispozicion vetem tre mesfushore!

05/05/2018, 16:57 |

Jane 19 lojtaret e grumbulluar nga Luciano Spalletti per Udinese-Inter.

Zikalterit do te luajne neser ne transferten e Udines nga ora 12:30 ne xhiron e 36-te te kampionatit italian ne Dacia Arena.

Ne listen e te grumbulluarve nuk bejne … Read More

Chievo-Inter, ja 21 te grumbulluarit e Spallettit

21/04/2018, 20:07 |

Jane 21 lojtaret zikalter qe do te jene te grumbulluar per ndeshjen e neserme kunder Chievos.

Nje mesfushe me mungesen e Gagliardinit dhe pa asnje emer tjeter te ri nga Primavera. Per pjesen tjeter gjithcka eshte e konfirmuar.

Kjo eshte … Read More

Inter-Cagliari, te grumbulluarit e Spallettit: Vecino rekuperohet, kthehet edhe Brozo

16/04/2018, 19:54 |

Interi ka publikuar para pak minutash listen e lojtareve te grumbulluar nga Luciano Spalletti per ndeshjen e neserme me Cagliarin.

Lajmi i mire eshte se Matias Vecino eshte rekuperuar dhe Marcelo Brozovic, pas skualifikimit qe e mbajti jashte ne ndeshjen me Atalantan, … Read More

Impenjimet me kombetaret, 10 zikalter te grumbulluar

21/03/2016, 19:04 |

Jane dhjete lojtaret e Interit qe nga 23 deri me 29 mars do te zbresin ne fushe me kombetaret e tyre ne ndeshje miqesore, kualifikime per Boteror 2018 dhe kualifikime me Europianin U-21. Keta jane lojtaret:

Read More

Inter-Celtic, Mancini grumbullon 20 lojtar: jashte Dodo

25/02/2015, 18:47 |

Jane 20 lojtaret e grumbulluar nga Roberto Mancini per ndeshjen e kthimit te EL, Inter-Celtic. Ka mbetur jashte braziliani Dodo per shkak te nje lendimi qe ka marr dje ne stervitje. Kjo eshte lista e plote e te grumbulluarve:

Atalanta-Inter, Mancini therret 22 lojtar. Bonazzoli…

14/02/2015, 17:42 |

Jane 22 te grumbulluarit e Roberto Mancinit per sfiden e neserme pasdite kunder Atalantas. Jashte, sic eshte parapare, Nagatomo, Jonathan, Andreolli dhe D’Ambrosio per shkak te lendimeve. Nuk do te jete as Bonazzoli, i impenjuar me Primaveran ne Kupen Viareggio. … Read More

Inter-Palermo, jane 22 lojtaret e grumbulluar nga Mancini. Kthehet JJ, mungon Vidic…

07/02/2015, 18:54 |

22 jane lojtaret e grumbulluar nga Mancini per ndeshjen, mungon Nemanja Vidic per shkak te nje lendimi ne shpine kurse kthehet Juan Jesus pas 4 ndeshjeve skualifikim, ashtu si Hugo Campagnaro, qe kthehet pas disa problemeve muskulare:

Portier: 1 Handanovic, 30 Carrizo, … Read More

Inter-Torino, Mancini grumbullon 21 lojtar: Hugo jashte, rekuperim rekord i Ranocchia!

24/01/2015, 15:15 |

21 jane lojtaret qe Roberto Mancni ka grumbulluar per ndeshjen kunder Torinos. Campagnaro mbetet jashte per shkak te nje lodhje muskulare ne pulpe, kurse rekuperohet ne kohe rekord kapiteni Andrea Ranocchia. Jashta akoma Jonthan.

Portier: 1 … Read More

Empoli-Inter, te grumbulluarit: Jashte M’Vila dhe Osvaldo. Mungon edhe Puscas…

16/01/2015, 15:26 |

Tre portiere, tete mbrojtes, shtate mesfushore dhe pese sulmues per sfiden e Interit ne “Castellani” kunder Empolit. Keta jane te grumbulluarit nga Roberto Mancini per ndeshjen e neserme qe do te luhet ne oren 18:00:

Portiere: … Read More

Inter-Lazio, Mancini grumbullon 23 lojtar. Kthehet Hernanes, jashte Osvaldo dhe Jonathan…

20/12/2014, 17:56 |

Tre portier, nente mbrojtes, tete mesfushor dhe tre sulmues per sfiden kunder Lazios ne Meazza. Keta jane 23 te grumbulluarit e Roberto Mancinit per ndeshjen e se dieles. Grumbullohet pas disa javesh Hernanes, nderkohe mbeten jashta Osvaldo dhe Jonathan.

Read More

Chievo-Inter, 24 lojtaret e grumbulluar nga Mancini…

14/12/2014, 18:00 |

Tre portier, dhjete mbrojtes, shtate mesfushor dhe kater sulmues per sfiden kunder Chievos ne Bentegodi.

Portier: 1 Handanovic, 30 Carrizo, 46 Berni

Mbrojtes: 5 Juan Jesus, 6 Andreolli, 14 Campagnaro, 15 Vidic, 22 Dodò, 23 Ranocchia, … Read More

EL, 19 te gumbulluarit e Mancinit: shume te rinje, perpara Osvaldo dhe Bona…

09/12/2014, 19:33 |

Tre portier, nente mbrojtes, kater mesfushore dhe tre sulmues te grumbulluar per ndeshjen e Europa League kunder Qarabag ne Baku te Azerbajxhanit:

Portier: 30 Carrizo, 46 Berni, 95 Costa;

Mbrojtes: 6 Andreolli, 14 Campagnaro, 15 Vidic, … Read More

Inter-Udinese, lista e 23 zikalterve: kthehet Yuto…

06/12/2014, 18:13 |

Jane 23 lojtaret e grumbulluar nga Mancini per ndeshjen kunder Udinese. Mungon akoma Jonathan dhe mungon Hernanes qe nuk jane rekuperuar akoma. Nderkohe, kthehet Yuto Nagatomo qe kishte munguar pas nje lendimi ne shpatull. Keta jane lojtaret e … Read More