Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

572 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Eshte e kryer per Wallace. Sot Interi do te luante keshtu…

Eshte e kryer per Wallace. Sot Interi do te luante keshtu…
Andi Prifti

Dhe pak ore dhe Wallace do jete nje lojtar i Interit. Interi dhe Chelsea kane gjetur akordin per transferimin dhe vete lojtari ka dhene pelqimin e tij. Anesori i Chelsea, do te jete forcimi i pare per Mazzarrin, i cili kishte kerkuar nje lojtar me keto karakteristika. Ne pritje per te rregulluar dhe mesfushen, Interi sot do te luante keshtu sipas La Gazzetta dello Sport:

Handanovic; CAMPAGNARO, Ranocchia, Juan Jesus; WALLACE, Guarin, Cambiasso, Kovacic, Nagatomo; Palacio, ICARDI

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.