Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 16, 2021

Scroll to top

Top

1,150 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Eto’o, Moratti hap: “Te shohim cfare do te ndodhe keto dite. Sot…”

Eto’o, Moratti hap: “Te shohim cfare do te ndodhe keto dite. Sot…”
Xhorxh Gellci

Massimo Moratti i hap rrugen rikthimit te Samuel Eto’o. Mesfushori kamerunas do te largohet nga Anzhi dhe Interi eshte gati te rikthehet tek ai ne rast se marreveshja me Chelsean ne takimin e neserm nuk do te gjendet: “Te shohim cfare do te ndodhe keto dite.” – fjalet e Morattit.

Por Eto’o eshte ne Milano: “Nuk e di. Ai vjen shpesh ne Milano. Te presim cfare do te ndodhe keto dite.”

Do te jete ndeshja e fundit si president i Interit? “Nuk me pelqen ta them dhe nuk besoj. Jam i emocionuar, por si gjithmone para nje ndeshjeje te Interit. Nese do te arrijme nje marreveshje, mire, ne te kundert nuk behet asgje. Ndjesia ime eshte ti bej gjerat mire, dhe te kuptoj nese do te mjaftoje.

Por emocioni eshte gjithmone i njejte? “Po, eshte gjithmone i njejte. Per te qene entuziast ose i zhgenjyer per merkaton duhet shume, kemi punuar ne menyre racionale dhe kemi patur kujdes nga ana ekonomike, dicka qe te gjithe e kane kujdes ne kete periudhe. Kemi bere me shume shpenzime sesa hyrje.

Ne fund nje mesazh per Stankovic: “Eshte nje pjese e madhe e Tripletes.” – thote presidenti pasi e ka perqafuar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.