Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,434 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTO – Gazzetta: Ja si do te luante Interi i ri me mbrojtjen me 4!

FOTO – Gazzetta: Ja si do te luante Interi i ri me mbrojtjen me 4!
Inter Club Staff

Gjate ketyre diteve te merkatos, te gjitha gazetat dhe mediat Italiane hipotezojne cdo dite formacionet e skuadrave ne sezonin e ardhshem.

Gazzetta dello Sport ka shkruar sot per formacionin e mundshem te Interit ne sezonin e ri dhe ka mare nje rast hipotetik nese Mazzarri do te luante me mbrojtjen me 4 dhe ka futur te gjithe lojtaret e blere ne formacion(gjithashtu dhe ata qe priten te blihen).

E perditshmja Italiane shkruan se formacioni me perfekt nese mbrojtja do te ishte me 4, do te ishte nje 4-3-2-1. Keto do te ishin futbollistet e hedhur ne fushe(si tek foto me lart):

Handanovic

Nagatomo Vidic Ranocchia Dodò

Kovacic M’Vila Hernanes

Pereyra Palacio

Icardi

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.