Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

11,548 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTO – Handanovic “ja fut” Cassanos. Mazzarri qesh: “Po, por mos na zbuloni te gjitha sekretet…”

FOTO – Handanovic “ja fut” Cassanos. Mazzarri qesh: “Po, por mos na zbuloni te gjitha sekretet…”
Inter Club Staff

Nje foto kurioze e zbuluar nga Sky Sport per rastin e penalltise se pritur nga Handanovic. Portieri Slloven ne vend qe te rrinte ne mesin e portes, eshte vendosur pak ne te majte duke bere qe Cassano te mendoje pikerisht qe te godase nga ana tjeter.

Mazzarri pas ndeshjes ka bere shaka me kete fakt: “Eshte e vertete por ju lutem mos na zbuloni te gjithe sekretet, mos i thoni ketu gjithe keto gjera. Gjithsesi Handanovic eshte i zoti dhe penalltite i ka pritur gjithmone.”

Kjo eshte dhe foto e momentit te treguar nga Sky Sport:

Momenti i penalltise se pritur nga Handanovic ndaj Cassanos.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.