Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 21, 2021

Scroll to top

Top

1,025 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTOGALERI – Permbledhja e stervitjes ne Appiano. Miresevini Milito dhe Samuel!

FOTOGALERI – Permbledhja e stervitjes ne Appiano. Miresevini Milito dhe Samuel!
Xhorxh Gellci

APPIANO GENTILE – Stervitja e dyte ne qendren sportive “Angelo Moratti” per Luca Castellazi, Samuele Longo, Ibrahima Mbaye, Gabi Mudingayi, Joel Obi dhe Jonathan, qe sot kane zhvilluar nje pune aerobike ne fushe dhe pune teknike me topin pas nje serie ushtrimesh per rigjenerim muskular.

Stervitje ne palester per Diego Milito dhe Walter Samuel, per here te pare ne Appiano kete sezon. Gjate pasdites, McDonald Mariga do te vazhdoje me programin e rikuperimit.

Me poshte keni nje seri fotosh nga dita e Milito dhe Samuel sot ne Pinetina:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.