Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

425 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gasperini kritik: “Mazzarri si Conte? Vetem mbi modulin”.

Gasperini kritik: “Mazzarri si Conte? Vetem mbi modulin”.
Ardis
  • On 13/09/2013, 15:00

Gian Piero Gasperini, trajner protagonist i nje eksprience te shkurter dhe te hidhur te Interi, ne mikrofonat e Teleradiostereo, ka bere nje dallim ne paralelizmin midis Walter Mazzarri dhe Antonio Conte“Te dy tekniket te perbashket kane modulin taktik, por e pershketa e tyre fillon dhe mbaron aty. Conte ben ndeshjen ndersa Mazzarri luan ne baze te kundershtarit dhe me kundersulme”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.