Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,332 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Akord mes Inter dhe Arsenal, Podolski ne Milano brenda 24 oreve per vizitat!

Gazzetta – Akord mes Inter dhe Arsenal, Podolski ne Milano brenda 24 oreve per vizitat!
Bujar Berishaj

Ashtu sic raporton Gazzetta dello Sport, Inter dhe Arsenal kane arritur nje akord per Lukas Podolski.

“Brenda 24 oreve gjermani pritet te vij ne Milano per te kryer vizitat mjeksore. Ne oret e fundit, Ausilio ka shkuar ne presing me dirigjentet e Arsenal dhe ka bere oferten duke zhbllouar situaten. Ne anen tjeter, e kishte konfirmuar edhe Wenger se si presingu i Inter ishte mjaft serioz per lojtarin: zgjidhja eshte bere fal nje propozimi per huazim me pagese. Podolski ka ulur pretendimet ekonomike, dhe kjo e ka lejuar Ausilio qe te ngushtoj diferencen per nje milione e gjysme mes kerkeses se Gunners dhe ofertes te Inter per ta marr lojtarin ne huazim.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.