Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,167 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Kuzmanovic, West Ham e ka seriozisht: Oferte prej…

Gazzetta – Kuzmanovic, West Ham e ka seriozisht: Oferte prej…
Inter Club Staff

Zradvko Kuzmanovic eshte ne rrezik shitjeje. Mesfushori Serb ka perfunduar ne shinjestren e West Ham, dhe sipas Gazzetta dello Sport, anglezet jane gati te shkojne deri ne nje oferte prej 7,5 milion eurosht vetem e vetem qe te marin sherbimet e ish lojtarit te Shtutgardit e te Fiorentines.

Kuzmanovic nese do te qendroje do te jete nje rezerve fikse e Mazzarrit, sepse ai nuk e shikon ate si nje titullar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.