Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,085 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta dello Sport – Osvaldo, ka nje prapaskene: me 15 gola…

Gazzetta dello Sport – Osvaldo, ka nje prapaskene: me 15 gola…
Bujar Berishaj

Edicioni i sotem i La Gazzetta dello Sport publikon detaje te perfshira ne kontraten e Pablo Daniel Osvaldo, ne vecanti ne bonuset e lidhura  me golat.

Ne fakt, sic lexohet, sulmuesi italo-argjentinas ka nje baze page prej 2 milionesh plus bonuset e rendesishme qe per cdo 5 gola. Pra, pastaj duhet te arrihet ne 15-20 gola dhe bonuset e tij do te rriten ndjeshem. Ja pse obsesioni i tij dhe i Walter Mazzarrit jane shifrat e dyfishta.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.