Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

377 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Duncan do te jete ne grumbullimin pre-sezonal. Por…

Gazzetta – Duncan do te jete ne grumbullimin pre-sezonal. Por…
Inter Club Staff

Duncan do ta kete vete ne dore te ardhmen e tij, keshtu te pakten shkruan Gazzetta dello Sport.

Sipas La Gazzetta dello Sport, Alfred Duncan, mesfushori i talentuar i Interit i cili ishte huazuar tek Livrono ne Serine B dhe beri nje super paraqitje me bluzen e tyre per aq kohe sa ishte i huazuar do te jete prezent ne grumbullimin veror te Interit me 100%, dhe Mazzarri do ta vezhgoje per te vleresuar nese do e mbaje ne skuader e ti besoje nje rol ne skuader, ose te vendose qe ta huazoje edhe per nje sezon tjeter!

Ate po e kerkon me ngulm Livorno per sezonin qe vjen, por edhe Genoa e Parma. Gjithcka do e vendose Mazzarri…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags