Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 31, 2020

Scroll to top

Top

2,558 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Dzeko-Inter, gjithcka e mbaruar. Transferimi do te ndodhe pas ndeshjeve te Bosnjes!

Gazzetta – Dzeko-Inter, gjithcka e mbaruar. Transferimi do te ndodhe pas ndeshjeve te Bosnjes!
Inter Club Staff

Eshte shume afer zyrtarizimi i tratatives qe do te sjelle Edin Dzeko ne Milano. 

La Gazzetta dello Sport kete gje e jep si te mbyllur: “Sulmuesi ka arritur prej kohesh nje marreveshje me Interin prej 4,5 milione eurosh ne sezon per tre sezone me radhe dhe ka qene nje kerkese e Contes.”

“Ai e vlereson shume lojtarin per eksperience si dhe per karakteristikat teknike.”

“Gjithcka pritet te zyrtarizohet javen qe vjen pas ndeshjeve te kombetares se tij, Bosnjes.”

“Ne kete tratative pritet gjithashtu te perfshihet nje lojtar i ri dhe marreveshja do te jete diku tek 10-12 milione eurot, para qe do te paguhen cash nga Interi.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.