Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,530 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Spalletti nuk heq dore nga Nainggolan dhe Brozo: ja formacioni i mundshem!

Gazzetta – Spalletti nuk heq dore nga Nainggolan dhe Brozo: ja formacioni i mundshem!
Inter Club Staff

Konfirmohet 4-2-3-1 ne shtepine Inter. 

Sipas Gazzetta dello Sport, Spalletti nuk do te heqe dore as nga Nainggolan por as nga Lautaro dhe Brozovic.

Pavarsisht ndeshjes ne Firenze qe do te luhet te dielen ne darke, opsionet per Spallettin gjithesesi jane te pakta duke pare edhe mungesat e Icardit dhe Keita e ketyre i shtohen edhe limitet e listes UEFA per shkak te FPF.

Gjithesesi, ne krahasim me ndeshjen e Vienes do te rikthehet Brozo dhe Skriniar.

Ky eshte formacioni i mundshem:

INTER (4-2-3-1): Handanovic; Cedric, Skriniar, Miranda, Asamoah; Vecino, Brozovic; Candreva, Nainggolan, Perisic; Martinez.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.