Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,050 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gjithcka gati ne shtepine Inter: D’Ambrosio dhe Medel deri ne 2020. Per kilienin…

Gjithcka gati ne shtepine Inter: D’Ambrosio dhe Medel deri ne 2020. Per kilienin…
Inter Club Staff

Kohe rinovimesh ne shtepine Inter.

Sipas Gazzetta dello Sport, ne fakt, pritet qe brenda pak ditesh te rinovohen kontratat e Danilo D’Ambrosios dhe Gary Medel.

Mbrojtesi italian do te firmose deri ne 2020, ndersa te njejten gje do te beje edhe kiliani per te cilin parashikohet edhe nje rritje e rroges qe perfiton ne vit: tani ai mer 2,2 milione euro dhe me shume mundesi do te kaloje ne 2,8. Edhe italiani pritet te kete nje prekje te ndjeshme te rroges.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.