Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

611 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Impenjimet me kombetaret, 10 zikalter te grumbulluar

Impenjimet me kombetaret, 10 zikalter te grumbulluar
Bujar Berishaj

Jane dhjete lojtaret e Interit qe nga 23 deri me 29 mars do te zbresin ne fushe me kombetaret e tyre ne ndeshje miqesore, kualifikime per Boteror 2018 dhe kualifikime me Europianin U-21. Keta jane lojtaret:

Marcelo Brozovic dhe Ivan Perisic: Kroaci-Izrael (miqesore me 23/03) dhe Hungari-Kroaci (miqesore me 26/03);

Stevan Jovetic: Greqi-Mali i Zi (miqesore me 24/03) dhe Mali i Zi-Bjellorusi (miqesore me 29/03);

Adem Ljajic: Poloni-Serbi (miqesore me 23/03) dhe Estoni-Serbi (miqesore me 29/03);

Rei Manaj: Shqiperi-Greqi (kualifikime per EURO U-21 me 24/03) dhe Shqiperi-Hungari (kualifikime per EURO U-21 me 28/03);

Gary Medel: Kili-ARgjentine (kualifikime per Boterorin 2018 me 24/03) dhe Venezuele-Kili (kualifikime per Boterorin 2018 me 29/03);

Joao Miranda: Brazil-Uruguaj (kualifikime per Boterorin 2018 me 25/03) dhe Paraguaj-Brazil (kualifikime per Boterorin 2018 me 29/03);

Jeison Murillo: Bolivi-Kolumbi (kualifikime per Boterorin 2018 me  24/03) dhe Kolumbi-Ekuador (kualifikime per Boterorin 2018 me 29/03);

Yuto Nagatomo: Japoni-Afganistan (kualifikime per Boterorin 2018 me 24/03) dhe Japoni-Siri (kualifikime per Boterorin 2018 me 29/03);

Eder: Itali-Spanje (miqesore me 24/03) dhe Gjermani-Itali (miqesore me 29/03).

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.