Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

384 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interi stervitet edhe ne Pashke. Sot eshte punuar…

Interi stervitet edhe ne Pashke. Sot eshte punuar…
Bujar Berishaj

Interi punon edhe ne ditet festive.

Kalendari parasheh lodhje, pas dy ditesh eshte koha serish per kampionatin. Ne program nje ndeshje e rendesishme si derby me Milanin.

Ne raportimin e sajtit zyrtar thuhet: “Stervitja ka filluar ne palester me nxemje ne bicikleta pastaj me ushtrime tjera. Pastaj ne fushe nxemje me top, per t’u percjellur me nje sesion te posedimit te topit dhe ne mbyllje nje pjese taktike”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.