Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,093 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Infermieria: Nagatomo po rikthehet nga demtimi. Ansaldi me kujdes, ndaj Pescaras…

Infermieria: Nagatomo po rikthehet nga demtimi. Ansaldi me kujdes, ndaj Pescaras…
Inter Club Staff

Ne prag te ndeshjes ndaj Pescaras, e cila do te luhet ne darke te dielen. Frank De Boer shpreson te mare lajme te mira nga mbrojtesit e krahut te demtuar.

Nagatomo (problem ne pulpe) po djeg etapat dhe te henen mund te rikthehet me grupin. Duke menduar per Pescaren, ka optimizem, edhe pse pulpa eshte nje zone delikate. Per sa i perket Ansaldit, ne fakt, procesi i rekuperimit po vazhdon me kundes te madh: argjentinasi ka filluar te vrapoje dje, por nuk do te rikthehet ne dispozicion me pare se ndeshja me Juven (18 shtator).

Nese sebashku me te, sdo ja dilte as Nagatomo, De Boer do te besonte tek D’Ambrosio per krahun e djathte dhe tek njeri ndermjet Santon ose Miangue per krahun tjeter. Ose zgjidhje tjeter eshte te kalohet me mbrojtje me tre, me rikthimin e Medel ne mbrojtje ose Ranocchia nga minuta e pare.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.