Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

373 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, as Perisic e as Gosens: “Ja kush eshte dyshimi me i madh qe ka Inzaghi per Liverpool: te fuse Vidal ose…”

Inter, as Perisic e as Gosens: “Ja kush eshte dyshimi me i madh qe ka Inzaghi per Liverpool: te fuse Vidal ose…”
Inter Club Staff

Tashme sfida shume e rendesishme me Liverpool po afrohet gjithmone e me shume dhe Inter do te duhet te perballet me nje ndeshje teper delikate.

Gjithcka do te filloje nga 0-2 i San Siros, ndeshje e cila mbahet mend per paraqitjen e mire, por qe ne fund Liverpool triumfoi.

Zikalterit jane rikthyer nderkohe edhe te golat por edhe te fitorja me ndeshjen e se premtes ndaj Salernitanes (e perfunduar 5-0).

Nderkohe, Liverpool nga ana e saj ka fituar gjithashtu, por me nje rezultat 1-0 kete jave ne Premier League.

Gjithesesi, ne kete moment qe po flasim, pertej ceshtjes do te luaje Perisic qe eshte lehtesisht i demtuar apo Gosens, me sa duket Inzaghi ka nje dyshim tjeter te madh.

Gjithcka varet nga Arturo Vidal, dhe per kete flet sot Corriere dello Sport qe ka habitur jo pak me kete lajm.

“Ne kete moment qe po flasim, Inzaghi ka nje dyshim te madh ne koke: do te luaje me Vidal nga minuta e pare apo me Gagliardinin.”

“Kiliani shihet ne avantazh, duke pare ndeshjen e pare te mire, por Gagliardini ka shanse reale per ti marre vendin.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.