Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,381 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kesaj radhe mbyllet me te vertete: Wallace po udheton drejt Milanos! Neser ai…

Kesaj radhe mbyllet me te vertete: Wallace po udheton drejt Milanos! Neser ai…
Inter Club Staff

“Wallace eshte i Interit, me ne fund erdhem ne finish. Lojtari do te vije sot gjate oreve te vona ne Milano qe ti nenshtrrohet vizitave mjekesore dhe te filloje aventuren e tij tek Interi. Pas testeve do te vije edhe firma ne kontrate. Wallace do te vije nga Chelsea ne huazim”. Keshtu Gianluca Di Marzio zbulon te ardhmen e nje lojtari kaq shume te perfolur te merkatos se Interit.

Neser ne Pinetina, Mazzarri mund te prese ne grup dy blerjet e reja: Rolando dhe Wallace. I pari ne huazim me te drejt e blerje, dhe i dyti ne huazim te thjeshte.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.