Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | March 28, 2020

Scroll to top

Top

651 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Candreva nuk ja del dot: do te luaje D’Ambrosio ne te djathte. Shume pak alternativa per Conten!

Inter, Candreva nuk ja del dot: do te luaje D’Ambrosio ne te djathte. Shume pak alternativa per Conten!
Inter Club Staff

Zgjedhje te reduktuara per Antonio Conten qe kunder Barcelones do te hedhe formacionin e njejte qe hodhi edhe te premten ne darke kunder Romes. 

I vetmi ndryshim do te jete krahu i djathte ku Antonio Candreva nuk eshte rekuperuar pas problemit ne shpine dhe ne vendin e tij do te luaje Danilo D’Ambrosio.

Keshtu shkruan Corriere dello Sport e cila shpjegon: “Candreva dje eshte stervitur per here te pare me shoket, por dhimbjet e shpines nuk jane zhdukur. Do te jete ne panine por ne vend te tij do te luaje D’Ambrosio.”

“Ne krahun e majte nderkohe me perpara eshte Biraghi se sa Lazaro.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.