Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

973 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter dhe prapaskena e tmerrshme me Skriniar para dy sezonesh: “Po te kishte qene per Conten, do e…”

Inter dhe prapaskena e tmerrshme me Skriniar para dy sezonesh: “Po te kishte qene per Conten, do e…”
Inter Club Staff

Nje prapaskene shume e rendesishme per merkaton e Interit te perpara dy viteve eshte zbuluar nga Fabrizio Romano.

Kjo gje ka ndodhur ne Twitch, dhe gjithcka ka te beje edhe me tranjerin aktual te Tottenham, italianin Antonio Conte.

“Ne fakt, keto dite ka ndodhur dicka e cuditshme. Tek Napoli nga Tottenham po shkon nje lojtar si Ndombele ne huazim”.

“Eshte nje levizje e cuditshme sepse Ndombele ka qene nje lojtar qe Conte ka shprehur deshiren per ta marre tek Inter”.

“Ai vete ka shtyre shume me drejtuesit e Interit qe te marre francezin dhe ka dashur qe ne kembim te jepte pikerisht Skriniar”.

“Shume mund ta mbajne mend, por ka qene me te vertete nje hipoteze reale ky shkembim ndermjet Tottenham dhe Interit”.

“Ne ate kohe nuk u be asgje, sepse Tottenham e vleresonte shume lojtarin dhe drejtuesit e Interit nuk ishin shume te bindur”.

“Ndombele sot eshte shume prane Napolit dhe duhet pare se me cfare mendje do te shkoje ne Milano sepse ai ka qene nje lojtar teper i vlefshem ne France”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.