Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,310 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Inzaghi ka marre nje vendim perfundimtar: “Nje lojtar nuk preket: besim te plote sepse…”

Inter, Inzaghi ka marre nje vendim perfundimtar: “Nje lojtar nuk preket: besim te plote sepse…”
Inter Club Staff

Me sa duket tashme Simone Inzaghi eshte i sigurt per gjithcka cfare e pret ne krahun e majte kete sezon Interin.

Ai ka marre nje vendim te rendesishem qe ka te beje me pasardhesin e Ivan Perisic ne te majte, Robin Gosens.

Gjermani me sa duket po rekuperohet dhe Inter nuk eshte aspak e shqetesuar per gjendjen e tij ne kete moment.

Pse? E thjeshte: sepse Inzaghi beson fort tek ai dhe me siguri qe pret qe gjermani te kthehet ne nivelet e tij te Atalantes.

“Ne kete moment, Simone e konsideron si normale ndalesen e vogel te lojtarit sepse jemi ne mes te pergatitjes verore”.

“Dumfries gjithashtu ka pasur nje ndalese te vogel. Por ne kete moment, ai eshte i paprekshem ne te majte dhe per Inzaghin lojtari nuk diskutohet dhe nuk deshiron asnje blerje tjeter ne te majte”.

“Robin ka marre keshtu besim te plote nga tranjeri dhe pas tij jane te gjithe lojtaret e tjere: Bellanova, Darmian dhe Dimarco”.

“Ne Pinetina jane te gjithe te bindur: Robin ka nevoje vetem per minuta per tu rikthyer ne nivelet e Atalantes. Inzaghi i pari”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.