Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

1,790 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Joao Mario, nis misioni i Joorabchian dhe Zahavi. Suning deshiron nje mbyllje…

Inter-Joao Mario, nis misioni i Joorabchian dhe Zahavi. Suning deshiron nje mbyllje…
Bujar Berishaj

Suning dhe Inter provojne sprintin final per blerjen e Joao Mario, duke nisur ne mision dy super agjentet Pini Zahavi dhe Kia Joorabchian.

Sic thote Gazzamercato.it, gjate ketyre oreve ka nisur misioni nga ana e dy agjenteve per te mbyllur definitivisht akordin per nje baze prej 35 milione euro, qe mund te shkojne deri ne 40 milione me bonuse, me Sporting Lisbonen. Nderkohe prej kohesh ekziston marreveshja me lojtarin per nje kontrate pese vjecare.

Objektivi eshte qe gjithcka te kryhet para se te mbyllet merkato ne Kine (merkatoja atje mbyllet neser) me blerjen qe do te formalizohej nga Jiangsu para zbarkimit te portugezit ne Milanon zikalter si huazim. Ka optimizem mes paleve.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.