Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

388 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, konfirmohet nje lajm i keq: “Ja cfare demtimi ka pesuar De Vrij: ai do te mungoje per te pakten…”

Inter, konfirmohet nje lajm i keq: “Ja cfare demtimi ka pesuar De Vrij: ai do te mungoje per te pakten…”
Inter Club Staff

De Vrij do te mungoje me siguri te plote transferten e Torinos dhe me te gjitha gjasat, edhe ate ndaj Fiorentines.

Ky eshte lajmi i pare qe vjen nga gjendja e te demtuarve dhe eshte normalisht nje lajm i keq per Inzaghin.

E tregon La Gazzetta dello Sport, e cila tregon nder te tjera edhe se si kane shkuar kontrollet e hollandezit dje ne Milano.

“Problemi ka qene i dukshem qe ne fillim dhe ka qene nje problem muskular. Hollandezi pas kontrolleve ka marre vesh edhe lajmin.”

“Ai do te qendroje jashte fushave per te pakten dy jave, duke humbur keshtu me siguri dy ndeshje: ndaj Torinos dhe Fiorentines.”

“Inter ne komunikaten e saj konfirmon demtimin muskular dhe sipas tyre, ai do te monitorohet dite pas dite.”

“De Vrij ka ndjere nje bllokim ne kembe ne djathte ne fund te pjeses se pare dhe prandaj edhe Inzaghi e zevendesoi ate menjehere ne pushim.”

“Inter ka dy mundesi per ta zevendesuar ate: ose Ranocchia ne qender ne vend te tij, pse D’Ambrosio ne te djathte.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.